טרנדים בעיצוב לשנת 2017

הכי חם | טרנדים בעיצוב 2017

אנחנו מאמינים בעיצוב על זמני, שימשיך להיות רלוונטי ונכון לאורך השנים. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם ממגמות ומטרנדים שסוחפים את עולם העיצוב בסערה ומשפיעים על החללים שסביבנו. הסוד הוא לשלב אותם באופן נכון ומאופק בבית, בדיוק כפי שאנו משלבים טרנדים אופנתיים בעיצוב המלתחה הקיימת שלנו.2017 מאופיינת בנגיעות של אלמנטים בצבעים, בחומרים ובגיאומטריה הנכונה של השנה, כך שלא נצטרך כל שנה לעשות שינויים נרחבים בבית. הנה כמה טרנדים שכדאי לכם לשים אליהם לב בשנה הקרובה והצעות ליישום בחלל הביתי.

חוזרים אל הטבע – לצד החומרים הטבעיים שלעולם לא יוצאים מהאופנה, בכל התערוכות הבינלאומיות האחרונות אי אפשר היה להתעלם ממבחר אדיר של עציצים, אדניות וכדים, שמאפשרים לנו לשלב צמחייה טבעית בעיצוב הבית. בין אם מדובר בעציצי סוקולנטים קטנטנים, באגרטלים ענקיים שמתפקדים כמעין רהיט בחלל או במתלים שמאפשרים יצירה של גינה ורטיקלית מרחפת, מדובר בתוספת שכל חלל יצטרך השנה, רק חשוב לשים לב לא להעמיס על החלל אלמנטים גדולים או רבים מדי וכן לבחור בצמחייה שיכולה להחזיר מעמד בתוך הבית על פי כמות האור החודרת פנימה.
1 טרנדים בעיצוב לשנת 2017

ירוק בעיניים – בהמשך לחזרה אל הטבע, בולטים השנה בכל הקטלוגים, התערוכות והקולקציות גוונים ירוקים עמוקים וכהים. אם בא לכם לחדש את ריפוד הספה, את גוון הקיר הדקורטיבי או את צבע שידת הכניסה שלכם, אז כדאי שתשקלו לבחור בגוון ירוק כזה, שיתאים כמעט לכל סגנון ולכל בית. הגוון מתחבר בקלות לגווני עץ, לבן ואפור וכן לגווני הצמחייה שנשקפים דרך החלונות, ולכן מדובר בבחירה שנופלת בדיוק באמצע בין המהלך האמיץ לבין הבטוח והסטנדרטי.
טרנדים בעיצוב 2017 - פסל אביזר לבית טרנדים בעיצוב 2017 - יצירת ישיבה סימטרית טרנדים בעיצוב 2017 - שולחן מוזהב

עוד קצת מטאל – הגוונים והחומרים המטאליים ביניהם הנחושת, הפליז והזהב ששלטו השנה ממשיכים איתנו גם אל השנה הבאה ומקבלים פרשנויות חדשות ומעניינות שבאות לידי ביטוי בעיקר בעיבוד של החומר. כנראה שבשנה הקרובה נראה את כל טווח הגימורים, החל מהמראה המבריק והנקי ביותר ועד למחוספס והתעשייתי ביותר. אם אתם רוצים לשלב את הטרנד בבית, אנחנו ממליצים לבחור גוון אחד וללכת איתו כדי ליצור מראה הרמוני. תוכלו לבחור בין זהב צהוב קלאסי, זהב ורדרד (Rose gold), נחושת, פלדה ועוד, העיקר לשמור על קו אחיד והמשכי.
טרנדים בעיצוב 2017 - פמוטים ונרות מפליז טרנדים בעיצוב 2017 - מנעול זהב טרנדים בעיצוב 2017 - נרות מתנה ונרות ריחניים

בעלי מלאכה – אם השנים האחרונות היו בסימן ייצור המוני ומדפסות תלת מימד, אז כנראה שהשנה נראה חזרה אל מלאכת היד והאומנים המתמחים, עם דגש על יצירות קרמיקה תלת מימדיות. האובייקטים הללו מתפקדים בעיקר כקישוט בחלל, כיצירות אמנות לכל דבר, עם סיפור מאחוריהן, עבודת יד מוקפדת וערך מוסף רב. לעומת ייצור המוני שיוצר מראה חזרתי ושבלוני, יצירות כאלו מאפשרות לכל אחד להתאבזר במוצר יחיד במינו ולהוסיף אמירה אישית לחללי הבית.

טרנדים בעיצוב 2017 - פסלים מודרנים ידיים טרנדים בעיצוב 2017 - סוס פסל מעוצב

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.