מסדרים בסטייל – פתרונות מעוצבים לסדר ולארגון

מסדרים בסטייל – פתרונות מעוצבים לסדר ולארגון

אחסון, על כל צורותיו ושימושיו, הוא נושא משמעותי במיוחד בעיצוב פנים. בכל אחד מחדרי הבית יש לנו אינספור חפצים שדורשים אחסון נוח ושימושי, שיאפשר לנו גישה נוחה לכל דבר וגם ישאיר את החללים שמסביב מאורגנים ומסודרים. במקרים רבים ארונות מתוכננים היטב יעשו את רוב העבודה, יחד עם זאת כדאי לשלב פתרונות נוספים, המשלימים את ארונות הקיר המסיביים ויוצרים עבורנו מרחב נוח ואסתטי.

בדלתיים סגורות – אחסון בעזרת ריהוט קטן 

אמנם ארונות קיר מאפשרים לנו לנצל היטב את החלל הנתון לאחסון מרבי, אך איננו רוצים לעטוף את כל קירות הבית, מקצה לקצה, בארונות גדולים וכבדים. לצורך כך ניתן לשלב רהיטים קטנים, שמוסיפים נגיעה עיצובית ואישית לחלל ויחד עם זאת משלבים אחסון, בעזרת מדפים, ארוניות ומגירות. בקולקציה שלנו תוכלו למצוא מגוון רהיטים כאלו שנבחרו בקפידה, כמו קולקציית הריהוט של Jonathan Adler, בה חשבו על כל פרט ופרט על מנת ליצור מראה יוקרתי עם קריצה ייחודית.

צאו מהקופסה – שימוש בקופסאות לארגון החפצים 

אם נמשיך לרדת ברזולוציה של פתרונות האחסון, נגיע אל הקופסאות, אותן ניתן לשלב כחלוקה פנימית בתוך ארונות גדולים וגם על המדפים או השולחנות בבית כחלק מהתצוגה והדקורציה. בעזרת קופסאות נוכל ליצור סדר גם באביזרים קטנים במיוחד, לוודא כי יש מקום מוגדר לכל דבר וליצור חלל בעל אופי מינימליסטי ורגוע. אנו מייבאים מגוון של קופסאות דקורטיביות העשויות מחומרים שונים, אשר יעשירו את עיצוב החלל בנוסף לשימוש הפונקציונאלי שלהן. הקולקציה החדשה של Tom Dixon למשל כוללת כלים וקופסאות מזכוכית כחולה ומשיש, שמתאימים בין היתר לחדר הרחצה ולפינת האיפור, ל-Jonathan Adler יש מגוון קופסאות מקרמיקה מעוטרת והמותג Pacific מתמחה בקופסאות עמידות וצבעוניות בגימור יוקרתי.

מגש הכסף – ארגון בעזרת מגשים

ברוב המקרים נעדיף לאחסן את החפצים שלנו באופן סגור ששומר עליהם מאבק ומלכלוך, אך איננו חיים במוזיאון ויש פריטים רבים שיהיה לנו נוח הרבה יותר להשאיר גלויים על המדף או על השולחן. במקרה זה נוכל להשתמש במגשים, אשר יוצרים מעין מסגרת לחפצים שנרצה להשאיר בהישג יד וכך מסייעים בשמירה על מראה מאוזן ומסודר. כך למשל תוכלו להשתמש במגש אקריל של המעצבת Alexandra Von Furstenberg לארגון מוצרי הקוסמטיקה והבשמים בחדר הרחצה, במגש שיש של Bethan Gray לארגון המטבח או במגש מתכת של Tom Dixon לארגון החפצים על שולחן האוכל או בסלון.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.